תיאום טיפול ללקוחות ליסינג

תיאום טיפול ללקוחות ליסינג

[ בלוג ]

ליסינג הוא מונח המתאר השכרה של רכב לתקופה של מספר שנים וזאת לפי הסכם עם חברת הליסינג. הסכם זה נחשב גם חכירה במימון של הרכב לתקופת זמן מסוימת שנקבעה מראש. חברת ‘יעד ליסינג והשכרת רכב’ מתמחה בכל סוגי הליסינג בענף הרכב, והיא בעלת ניסיון רב ביותר תחום.

כשזה נוגע לטיפול ללקוחות ליסינג, אין חברה מסורה, מקצועית, וטובה יותר מ-‘יעד ליסינג והשכרת רכב’.

איך זה עובד ולמה זה שווה לכם

תיאום טיפול עם נציג

בשלב הראשון תצטרכו לתאם טיפול דרך האתר שלנו, או בעזרת נציג. כשתדברו עם הנציג תצטרכו למסור את פרטי הרכב, להודיע מהיכן לאסוף אותו, ומתי תרצו שנאסוף אותו. אם יהיו לכם בקשות מיוחדות נשמח לשמוע ולתת להן מענה.

 

איסוף ממקום הלקוח

אחד מהיתרונות של לקוחות הליסינג בחברת ‘יעד ליסינג והשכרת רכב’, הוא איסוף הרכב. אם אתם נמצאים באזור השירות שלנו מבחינת מיקום גיאוגרפי, אנחנו נוכל לאסוף את הרכב לטיפול עבורכם, במקום שאתם תצטרכו לפנות זמן ומאמץ לכך בעצמכם.

 

שירות ויחס אישי

רמת השירות והיחס האישי שתקבלו מאיתנו אינה ניתנת להשוואה! הצוות שלנו יודע לתת לכם את היחס הכי טוב שיש, לתת מענה לבקשות שלכם, ולהעניק לכם שירות מהרמה הגבוהה ביותר.

 

נוחות מקסימלית

איסוף הרכב לטיפול מהמיקום שאתם בוחרים ובשעה שמתאימה לכם, הופך את התהליך לנוח ביותר. כך אתם יכולים להמשיך בשגרת היום שלכם ללא הפרעה, ולקבל את הרכב לאחר הטיפול.

 

הצוות הכי מקצועי

הצוות של ‘יעד ליסינג והשכרת רכב’ על כל עובדיו הינו צוות מסור ומנוסה ביותר, מאנשי המוסך והטיפול של הרכב, דרך נציגי השירות והמכירות. אנחנו נדאג לצרכים שלכם ושל הרכב שלכם לאורך כל הדרך, כך שתוכלו להיות בטוחים שהרכב שלכם נמצא בידיים הנכונות.

 

למה דווקא ‘יעד ליסינג והשכרת רכב’

מעבר לנוחות בשירותי הליסינג שלנו, הצוות המסור והמקצועי, והיחס האישי שתקבלו מאיתנו, אנחנו מחזיקים בצי גדול של רכבים עם מלאי עצום ומגוון שהופך את שירותי ההשכרה דרכנו להכי שווים! עם המחירים הזולים שלנו ביחס לשוק, הזמינות של הנציגים שלנו בטלפון והחוויה האישית שתקבלו מאיתנו, אנחנו בטוחים שהבחירה שלכם בנו תרגיש לכם משתלמת במיוחד.

תיאום טסט:

תוכן עניינים

@

נשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה, הצעת מחיר ויעוץ מקצועי:

יעד - השכרת רכב וליסינג תפעולי​

חברתנו יעד ליסינג והשכרת רכב מתמחה במתן שירותי השכרת רכב, ליסינג תפעולי, ליסינג מימוני ובמכירת רכב חדש ומשומש.
בנוסף, חברתנו מפעילה מוסך לשירותי רכב וזאת לצורך שמירה על רמת תחזוקה ובטיחות גבוהים.
חברת יעד ליסינג והשכרת רכב היא החברה הדומיננטית ביותר באזור השפלה בתחום מתן רכב חלופי בזמן תיקון ושהיית כלי רכב במוסכי הסדר של חברות הביטוח.