רכישת רכב מייבוא מקביל

רכישת רכב מייבוא מקביל

למה כדאי לרכוש רכבים מייבוא מקביל?

המיסוי בישראל על רכישת רכבים חדשים הוא גבוה במיוחד והוא יוצר שוק של רכבים חדשים יקר מאוד המקשה על רכישה של רכבים מהמותגים הגדולים והמוכרים יותר. במידה ואתם מחפשים רכב ספציפי או סוג רכב מסוים לצרכים שלכם, כדאי לכם לבדוק את האפשרויות הקיימו לרכישת רכב מייבוא מקביל. אין הרבה חברות בישראל המשווקות רכבים חדשים בייבוא מקביל מכיוון שזה דורש עבודה מורכבת מול היצרניות בחו”ל ובמדינות שונות כמו אירופה ואסיה. הרכבים המגיעים לישראל בייבוא המקביל הם בדרך כלל מדגמים אשר אינם נמכרים בארץ אלא במדינות אחרות וזה מאפשר לכם להנות מדגמים חדשים וייחודיים שהיבואן הרשמי אינו מחזיק באולמות התצוגה ואינו מציע לכם רכב מאותו דגם במחיר זול יותר.

אחריות על רכב מייבוא מקביל

התנאים לרכישת הרכב החדש יכולים להיות טובים באותה מידה כמו ברכישה דרך יבואן רשמי. כאשר אתם רוכשים את הרכב החדש מהיבואן המקביל, אתם נהנים מאחריות מלאה של היצרן ולכן אותם תנאי אחריות החלים על יבואן רשמי חלים גם על יבואן מקביל. אתם יכולים למצוא מגוון רחבים מדגמים שאינם נפוצים או קיימים בישראל ולמצוא תוספות ואמצעי אבזור מתקדמים לכל סוג רכב שתחליטו לרכוש. בנוסף לכל, היבואן הרשמי של הרכב שלכם יהיה מחויב גם הוא לספק לכם שירות בזכות תקנות ייחודיות אשר נקבעו במשרד התחבורה. במקרים של ריקול לרכב בעקבות תקלה במהלך תהליך הייצור, תהנו מאותן זכויות שיש לבעל רכב אשר ביצע את הרכישה דרך היבואן הרשמי.

יתרונות הייבוא המקביל לרכבים פרטיים

ברגע שאתם בוחרים ברכישת רכב מייבוא מקביל, אתם מקבלים הזדמנות מצוינת להכיר דגמי רכב חדשים אשר לא משווקים בארץ באופן שוטף ואף לקבל תנאי מימון מועדפים ולצורך רכישת הרכב. מלבד זאת תוכלו לבצע עסקאות של טרייד אין ולהשתמש ברכב הישן שלכם לצורך הפחתת העלות הכללית של רכישת רכב חדש. המחיר שתקבלו ברכישה דרך יבואן מקביל תהיה נמוכה משמעותית מיבואן רשמי ותנאי האחריות כפי שציינו הם דומים ב-2 שיטות היבוא לישראל.

רכישת רכב מייבוא מקביל

לקבלת פרטים נוספים על רכישת רכב מייבוא מקביל, צרו קשר עם חברת יעד ליסינג והשכרת רכב המציעה לכם מגוון רחב של רכבים חדשים ואיכותיים במחירים שלא תמצאו באף מקום אחר.

תוכן עניינים

@

נשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה, הצעת מחיר ויעוץ מקצועי:

יעד - השכרת רכב וליסינג תפעולי​

חברתנו יעד ליסינג והשכרת רכב מתמחה במתן שירותי השכרת רכב, ליסינג תפעולי, ליסינג מימוני ובמכירת רכב חדש ומשומש.
בנוסף, חברתנו מפעילה מוסך לשירותי רכב וזאת לצורך שמירה על רמת תחזוקה ובטיחות גבוהים.
חברת יעד ליסינג והשכרת רכב היא החברה הדומיננטית ביותר באזור השפלה בתחום מתן רכב חלופי בזמן תיקון ושהיית כלי רכב במוסכי הסדר של חברות הביטוח.

לקוחות יקרים שלום רב,

בתקופה מאתגרת זו, ובהיותנו מפעל חיוני, אנו ביעד ליסינג פתוחים כרגיל ומספקים שירות בכל המחלקות.
לאור המצב הבטחוני, אנו מציעים שירות שינוע ללא תשלום ממשרדינו ובחזרה.

באחדותינו ובנחישותינו ננצח!