מה זה ליסינג פרטי

מה זה ליסינג פרטי

חושבים לעשות ליסינג פרטי? לא יודעים אם זה מתאים לכם?

רכישה של רכב חדש דורשת השקעה כספית גדולה ואם אין לכם את הסכום הדרוש, תדעו שיש לכם אפשרות להנות מרכב חדש לגמרי ללא צורך בלקיחת הלוואה. אז מה זה ליסינג פרטי בעצם? זוהי שיטת חכירה או השכרה של רכב עם תשלום חודשי קבוע לתקופה מוגדרת מראש. אתם נהנים מרכב חדש ואיכותי ומשלמים בכל חודש סכום קבוע לתקופה של 3 עד 5 שנים בדרך כלל. בתום התקופה תוכלו לרכוש את הרכב בסכום יחסית נמוך, מכיוון שכבר שילמתם את החלק העיקרי על הרכב.

שירותי ליסינג פרטי ג’יפים

חולמים לנהוג בג’יפ גדול וחדש? היום זה בהחלט אפשרי גם ללא השקעה של כמה מאות אלפי שקלים. ליסינג פרטי ג’יפים מאפשר לכם להנות מג’יפ יוקרתי וחדש מהניילון באמצעות תשלום חודשי במחיר קבוע לתקופה מוגדרת מראש. אם אתם מחפשים ליסינג פרטי הכי משתלם, תוכלו למצוא אותו באחת החברות המובילות כיום לשירותי ליסינג. תוכלו לבחור את דגם הג’יפ, סוג מנגנון הגיר ואת המודל המתאים ביותר לכם. בחיפוש אחר ליסינג פרטי הכי משתלם לבחור את הרכב המותאם לבני המשפחה שלכם מבחינת מקומות וגודל של תא מטען, כאשר ברוב הג’יפים היום תאי המטען הם גדולים ומרווחים.

ליסינג פרטי זול במחיר חודשי

במקום לשלם בפעם אחת סכום גדול של בין 200 ל-300 אלף ₪, אתם בוחרים את רכב ה-4 על 4 המועדף עליכם בשיטת הליסינג הפרטי ומשלמים בכל חודש סכום ידוע מראש. ליסינג פרטי זול יאפשר לכם בתום תקופת התשלומים לקנות את הרכב בסכום סמלי ולהנות מהרכב שלכם לעוד שנים רבות. אתם יודעים מי נהג ברכב, אילו טיפולים הוא עבר ותוכלו להנות ממנו מבלי לשלם בפעם אחת סכום גבוה מאוד. זהו פתרון נהדר לישראלים המעוניינים להחזיק ברכב 4 על 4, בגלל המיסוי הגבוה שיש בישראל על רכבים פרטיים.

מה זה ליסינג פרטי?

לקבלת פרטים נוספים על מה זה ליסינג פרטי ואיך הוא ישרת אתכם בצורה יעילה וחסכונית בשנים הבאות, צרו קשר עם חברת יעד ליסינג והשכרת רכב המביאה אליכם את שירותי הליסינג הטובים ביותר לרכבי 4 על 4 מהדגמים והמותגים הגדולים בעולם.

תוכן עניינים

@

נשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה, הצעת מחיר ויעוץ מקצועי:

יעד - השכרת רכב וליסינג תפעולי​

חברתנו יעד ליסינג והשכרת רכב מתמחה במתן שירותי השכרת רכב, ליסינג תפעולי, ליסינג מימוני ובמכירת רכב חדש ומשומש.
בנוסף, חברתנו מפעילה מוסך לשירותי רכב וזאת לצורך שמירה על רמת תחזוקה ובטיחות גבוהים.
חברת יעד ליסינג והשכרת רכב היא החברה הדומיננטית ביותר באזור השפלה בתחום מתן רכב חלופי בזמן תיקון ושהיית כלי רכב במוסכי הסדר של חברות הביטוח.

לקוחות יקרים שלום רב,

בתקופה מאתגרת זו, ובהיותנו מפעל חיוני, אנו ביעד ליסינג פתוחים כרגיל ומספקים שירות בכל המחלקות.
לאור המצב הבטחוני, אנו מציעים שירות שינוע ללא תשלום ממשרדינו ובחזרה.

באחדותינו ובנחישותינו ננצח!