מה זה ליסינג פרטי תפעולי

מה זה ליסינג פרטי תפעולי

רוצים להחזיק רכב חדש עם תנאים מעולים?

אם החברה בה אתם עובדים לא מספקת לכם רכב, אל דאגה! היום יש פתרון דומה מאוד להחזקת רכב דרך עבודה בתור שכיר והיא מוצעת לכם באופן ישיר מול חברות הליסינג השונות. אז מה זה ליסינג פרטי תפעולי ולמה הוא משתלם? עובד שכיר המקבל רכב מהעבודה שלו משלם למעשה על הרכב מתוך המשכורת החודשית ואף התשלום על הרכב כולל מיסוי מתוך המשכורת. הליסינג התפעולי הפרטי מספק מענה כמעט מלא כמו רכב חברה מלבד הוצאות הדלק. אתם משלמים מקדמה של 3 חודשי תשלום חודשיים בדרך כלל ולאחר מכן משלמים בכל חודש תשלום קבוע לתקופה מוגדרת מראש, בדרך כלל עד 3 שנים.

מה מקבלים בליסינג תפעולי פרטי?

הצד התפעולי של הרכב דורש זמן רב וגם לא מעט הוצאות. תחזוקה של רכב מול מוסך לעיתים גם יוצרת הוצאות גבוהות כאשר מוסך יכול להגדיר תקלה או מחיר מוגזם מדי לעבודה וללא ידע לכם לא תהיה ברירה אלא לשלם על השירות. כחלק משירותי ליסינג תפעולי פרטי, אתם נהנים מתפעול מלא של הרכב, כולל טיפולים שנתיים, טסט שנתי ותפעול תקלות שוטפות. לדוגמא, אם הרכב שלכם נתקע עם מצבר תקול, ברוב ההסכמים עם חברות הליסינג אתם מקבלים שירות החלפת מצבר עד אליכם ללא תשלום וזאת כחלק מהתשלום החודשי אותו אתם משלמים באופן קבוע.

ליסינג תפעולי מה זה?

אם אתם חולמים על לנסוע על רכב חדש ואין בידכם את הסכום לתשלום על רכב חדש מהדגם הרצוי לכם, מומלץ לכם לבדוק את האופציות הקיימות היום בשירותי הליסינג התפעול. אז ליסינג תפעולי מה זה ולמה הוא משתלם? מחירי הרכבים החדשים בישראל הם גבוהים בעיקר בגלל המיסוי. בכדי להתמודד עם המחירים הגבוהים, חברות הליסינג מציעות פתרונות יצירתיים ויעילים הניתנים להתאמה אישית במקרים מסוימים. הליסינג התפעולי הפרטי הוא יעיל ויכול לשרת אתכם לשנים רבות מבלי לדאוג לתחזוקה של הרכב ועם אפשרות לרכוש את הרכב לאחר תקופת הסכם הליסינג עם החברה.

מה זה ליסינג פרטי תפעולי?

אם אתם רוצים לדעת יותר על מה זה ליסינג פרטי תפעולי, צרו קשר עם חברת יעד ליסינג והשכרת רכב הנחשבת לאחת החברות המובילות בישראל בתחום הליסינג עם היצע רכבים גדול מהיצרנים הגדולים והמובילים בעולם.

תוכן עניינים

@

נשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה, הצעת מחיר ויעוץ מקצועי:

יעד - השכרת רכב וליסינג תפעולי​

חברתנו יעד ליסינג והשכרת רכב מתמחה במתן שירותי השכרת רכב, ליסינג תפעולי, ליסינג מימוני ובמכירת רכב חדש ומשומש.
בנוסף, חברתנו מפעילה מוסך לשירותי רכב וזאת לצורך שמירה על רמת תחזוקה ובטיחות גבוהים.
חברת יעד ליסינג והשכרת רכב היא החברה הדומיננטית ביותר באזור השפלה בתחום מתן רכב חלופי בזמן תיקון ושהיית כלי רכב במוסכי הסדר של חברות הביטוח.

לקוחות יקרים שלום רב,

בתקופה מאתגרת זו, ובהיותנו מפעל חיוני, אנו ביעד ליסינג פתוחים כרגיל ומספקים שירות בכל המחלקות.
לאור המצב הבטחוני, אנו מציעים שירות שינוע ללא תשלום ממשרדינו ובחזרה.

באחדותינו ובנחישותינו ננצח!