ליסינג תפעולי לעצמאים

ליסינג תפעולי לעצמאים

רוצים להחזיק רכב חדש לעסק? יש לנו פתרון בשבילכם!

בעלי עסקים בישראל המחזיקים רכב לשימוש לעסק ובכלל לשימוש יום יומי, יכולים למצוא פתרון מצוין להחזקת רכב חדש באמצעות שירותי ליסינג תפעולי לעצמאים. הליסינג התפעולי מספק לכם ביטחון מלא בתחזוקת הרכב מבלי לבזבז את זמן העבודה שלכם על ישיבה של שעות במוסך או בהמתנה לטסט השנתי. מלבד זאת, יש לכם אפשרות לקזז חלק מהוצאות הרכב שלכם מההכנסות השנתיות ובכך להקטין את חיובי המס השנתיים או החודשיים שלכם. השירות דומה מאוד לרכב הניתן דרך חברה בתור עבודה כשכיר אך ללא השתתפות בהוצאות הדלק.

ליסינג תפעולי לעסק לחיסכון בזמן

בעלי עסק עצמאי לא יכולים להרשות לעצמם לאבד שעות עבודה יומיות או חודשיות ולכן שירותי ליסינג תפעולי לעסק הם פתרון יעיל לבעיה זו. כל טיפול שנתי לרכב או תפעול תקלות ברכב דורש זמן שאין לרוב בעלי העסקים. כחלק מהשירות התפעולי של חברת הליסינג, נציגי החברה יבואו לאסוף את הרכב שלכם, יספקו לכם רכב חלופי ויסיעו את הרכב לטיפול השנתי, תיקון תקלה קיימת או לבדיקת טסט. בנוסף לכך, במידה והרכב לא מניע, נציגי חברת הליסינג יגיעו לבצע החלפה של המצבר או תיקון התקלה החשמלית במקום. חשוב לבדוק את תנאי ההסכם מול חברת הליסינג בכדי לוודא שאתם מקבלים את שירותי תפעול אופטימליים עבורכם.

להנות מרכב חדש מבלי לקנות

לנהוג ברכב חדש לגמרי מהניילון אפשרי רק במידה ואתם יכולים לרכוש את הרכב בסכום הנדרש או בוחרים בפתרון מימוני לצורך רכישת הרכב. אבל מה עושים אם לא רוצים לרכוש רכב אלא להחזיק ברכב חדש? בדומה לקבלת רכב מחברה, דרך שירותי ליסינג תפעולי לעצמאים אתם מקבלים רכב חדש לגמרי מבלי הצורך לשלם את מחירו המלא. הרכב ניתן לכם בליסינג והוא אינו שלכם אך הוא ישרת אתכם נאמנה לאורך כל תקופת הליסינג.

חברה מקצועית לליסינג תפעולי לעצמאים

לקבלת הצעת מחיר משתלמת לשירותי ליסינג תפעולי לעצמאים, צרו קשר עם חברת יעד ליסינג והשכרת רכב והצטרפו למאות הלקוחות של החברה הנהנים מרכב איכותי ושירותי תפעול רכב מקצועיים ויעילים. צוות החברה זמין עבורכם דרך מספר הטלפון המופיע בראש האתר והוא ישמח לספק לכם הצעת מחיר לליסינג תפעול שלא תוכלו לסרב לה.

תוכן עניינים

@

נשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה, הצעת מחיר ויעוץ מקצועי:

יעד - השכרת רכב וליסינג תפעולי​

חברתנו יעד ליסינג והשכרת רכב מתמחה במתן שירותי השכרת רכב, ליסינג תפעולי, ליסינג מימוני ובמכירת רכב חדש ומשומש.
בנוסף, חברתנו מפעילה מוסך לשירותי רכב וזאת לצורך שמירה על רמת תחזוקה ובטיחות גבוהים.
חברת יעד ליסינג והשכרת רכב היא החברה הדומיננטית ביותר באזור השפלה בתחום מתן רכב חלופי בזמן תיקון ושהיית כלי רכב במוסכי הסדר של חברות הביטוח.