ליסינג תפעולי לעסקים קטנים

ליסינג תפעולי לעסקים קטנים

בעלי עסק קטן? רוצים להחזיק ברכב חדש?

רכישה של רכב חדש לעסק ותחזוקת הרכב היא הוצאה גדולה מאוד ועבור עסקים קטנים ברוב המקרים זה אף אינו משתלם. באמצעות שירותי ליסינג תפעולי לעסקים קטנים, ניתן להנות מרכב חדש מהניילון מדגמים חדשים ואיכותיים מבלי לרכוש את הרכב. השירות דומה להשכרת רכב למספר ימים אלא שכאן אתם נהנים מתקופה ארוכה של בדרך כלל עד 3 שנים. חברת הליסינג אחראית לכל העלויות הנלוות לאחזקת הרכב המגיעות לאלפי שקלים כמו ביטוחים על הרכב, אגרת רישוי שנתית ותשלום על טסט שנתי. רבים מבעלי העסקים הקטנים בישראל מוצאים את שירותי הליסינג כנוחים מאוד גם להחזקת רכב ליום יום לשימוש הפרטי שלהם.

ליסינג תפעולי עסק לרכבים חדשים

אם אתם חולמים על נהיגה ברכב חדש אבל לא יכולים לממן רכישה של רכב בשלב זה, תדעו כי שירותי ליסינג תפעולי עסק הם הפתרון האופטימלי עבורכם. ההתחייבות שלכם אינה גבוהה ודורשת ברוב המסלולים תשלום מקדמה של 3 חודשי השכרה, לאחריה תשלמו בכל חודש תשלום קבוע לחברת הליסינג ותקבלו מגוון שירותי תפעול ותחזוקה שניתן לקבל בדרך כלל כעובדים שכירים בחברות המספקות רכבי חברה.

ליסינג תפעולי לעסקים קטנים

למי מתאים שירותי ליסינג תפעולי לעסקים קטנים? למעשה לכל בעל עסק פרטי שירותי הליסינג התפעולי יכולים להיות נוחים ובעיקר אם יש לכם עובדים קבועים הנמצאים בתפקידים לטווח ארוך. במקום לספק לו רכב עם תשלומי תחזוקה שיושתו על העסק, כל מה שתדרשו לשלם הוא סכום חודשי קבוע וחברת הליסינג תדאג לספק לעובד שלכם את שירותי התחזוקה והתפעול הנדרשים לרכב לאורך כל תקופת הליסינג. לא תדרשו לרכוש רכב עבור העובד שלכם ואתם יכולים להחזיר את הרכב לאחר תקופת הליסינג (בדרך כלל 3 שנים) מבלי לשם תוספות כלשהן. תוכלו אף להוסיף התקן של דלקן ברכב ולקבוע רף מסוים של סבסוד עלויות הדלק עבור העובד או העובדים שלכם.

חברת ליסינג תפעולי לעסקים קטנים

רוצים לדעת עוד על שירותי ליסינג תפעולי לעסקים קטנים? מעוניינים לקבל הצעת מחיר משתלמת לרכב חדש? זה הזמן לפנות לחברת יעד ליסינג והשכרת רכב המספקת שירותי ליסינג איכותיים ומקצועיים למגוון בתי עסק באזורים נרחבים בארץ.

תוכן עניינים

@

נשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה, הצעת מחיר ויעוץ מקצועי:

יעד - השכרת רכב וליסינג תפעולי​

חברתנו יעד ליסינג והשכרת רכב מתמחה במתן שירותי השכרת רכב, ליסינג תפעולי, ליסינג מימוני ובמכירת רכב חדש ומשומש.
בנוסף, חברתנו מפעילה מוסך לשירותי רכב וזאת לצורך שמירה על רמת תחזוקה ובטיחות גבוהים.
חברת יעד ליסינג והשכרת רכב היא החברה הדומיננטית ביותר באזור השפלה בתחום מתן רכב חלופי בזמן תיקון ושהיית כלי רכב במוסכי הסדר של חברות הביטוח.