ליסינג תפעולי לטנדר

ליסינג תפעולי לטנדר

רוצים להחזיק בטנדר חדש? לא רוצים לשלם מחיר מלא?

רכישה של רכב חדש ובעיקר רכבים גדולים כמו טנדר יכולה להגיע לסכומים של מאות אלפי שקלים ותשלום יקר במיוחד על ביטוחים ואגרת רישוי. על מנת לחסוך מכם את ההוצאות הללו על רכישה של טנדר חדש, יש לכם אפשרות להצטרף לשירותי ליסינג תפעולי לטנדר הכוללים בין היתר שירותי תחזוקה מלאים לטנדר שלכם וכיסוי כל ההוצאות הנלוות לרכב מלבד הוצאות על דלק. את הטנדר תקבלו ישר מהניילון מבלי לשלם עליו מחיר מלא אלא בתשלומים חודשיים לתקופה מוגדרת מראש. בדרך כלל השירות יהיה כולל תשלום מראש על 3 חודשים ראשונים ולאחר מכן תשלום כל חודש בסכום קבוע הכולל כיסוי של כל השירותים הבסיסיים של תחזוקת הרכב, כמו טיפולים שנתיים, החלפת מצברים, ביטוחים ואגרת רישוי שנתית.

להנות מרכב חדש בתשלום חודשי

שיטת הליסינג התפעולי נחשבת לאחת משיטות הליסינג הפופולריות ביותר והיום אפשר למצוא אותה גם במגזר הפרטי. אם בעבר הליסינג התפעולי היה מיועד רק לבעלי עסקים עצמאיים, היום הוא גם מוצע לאנשים פרטיים המעוניינים להחזיק ברכב חדש מבלי לקנות אותו. הרכב שייך למעשה לחברת הליסינג ואתם משלמים עליו כל חודש לתקופה מוגדרת הנמשכת בדרך כלל ל-3 שנים. כל בעיה או תקלה ברכב תוכלו לקבל שירות מנציגי חברת הליסינג וגם בימים בהם יש צורך לבצע טסט או טיפול לרכב, אתם תקבלו רכב חלופי שישרת אתכם למספר השעות או הימים עד להחזרת הרכב אליכם.

מה המחיר לשירותי ליסינג תפעולי?

כפי שציינו, ליסינג תפעולי לטנדר מתומחר בדרך כלל על פי חודש לתקופה של 3 שנים, כאשר אתם נדרשים לשלם על 3 חודשים מראש בתחילת השירות. המחיר נקבע על פי סוג הרכב ותנאי העסקה שלכם. ככל שהרכב הוא יקר יותר בשוק הרכבים, כך הסכום שתשלמו כל חודש יהיה יותר גבוה. מומלץ לבחור בטנדר איכותי וחזק שגם יתאים לתקציב החודשי שלכם ויספק לכם את כל הצרכים האישיים או העסקיים שלכם לתקופת הליסינג.

חברה מקצועית לליסינג תפעולי לטנדר

לקבלת הצעת מחיר משתלמת במיוחד לשירותי ליסינג תפעולי לטנדר, צרו קשר עם חברת יעד ליסינג והשכרת רכב דרך מספר הטלפון המופיע בראש האתר ותוכלו לקבל הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב לה.

תוכן עניינים

@

נשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה, הצעת מחיר ויעוץ מקצועי:

יעד - השכרת רכב וליסינג תפעולי​

חברתנו יעד ליסינג והשכרת רכב מתמחה במתן שירותי השכרת רכב, ליסינג תפעולי, ליסינג מימוני ובמכירת רכב חדש ומשומש.
בנוסף, חברתנו מפעילה מוסך לשירותי רכב וזאת לצורך שמירה על רמת תחזוקה ובטיחות גבוהים.
חברת יעד ליסינג והשכרת רכב היא החברה הדומיננטית ביותר באזור השפלה בתחום מתן רכב חלופי בזמן תיקון ושהיית כלי רכב במוסכי הסדר של חברות הביטוח.