ליסינג תפעולי יתרונות וחסרונות

ליסינג תפעולי יתרונות וחסרונות

רוצים להנות מרכב חדש בתנאי ליסינג?

אדם פרטי המעוניין להחזיק ברכב מבלי לרכוש אותו, יכול למצוא פתרונות מתקדמים בכדי להחזיק ברכב חדש מבלי לשלם את הסכום המלא של הרכב. זוהי עסקה שיש בה יתרונות וחסרונות ויכולה להתאים הן לעובדים שכירים והן לעובדים עצמאיים. שירותי ליסינג תפעולי יתרונות וחסרונות ניתן למצוא בעלות לטווח הקצר והארוך. רכישת רכב במחיר מלא אינה אפשרית לכל אחד בגלל המחירים הגבוהים והמיסוי הגבוה על רכישת רכבים בישראל. אתם נדרשים לשלם מקדמה על הרכב ובנוסף תשלום חודשי קבוע לכל תקופת הליסינג.

ליסינג תפעולי לפרטיים מחברה מקצועית

אם שירותי ליסינג תפעולי לפרטיים יכולים להתאים לכם, חשוב לבחור בחברה מקצועית היכולה לספק לכם שירותים מלאים לתפעול ותחזוקה של הרכב כגון גרירה, החלפת מצבר, החלפת צמיגים (יש לבדוק אם קיים בחוזה), טיפולים שנתיים וטסט. חברת ליסינג מקצועית תספק לכם שירות מהיר יותר לתפעול הרכב ותדאג לספק לכם רכב חלופי בימי טיפול שנתיים לרכב או ובימים בהם יש לבצע טסט שנתי. עלויות אגרת הרישוי והטסט בדרך כלל נכנסות בתשלומים החודשיים ולכן העסקה הזו יכולה להיות משתלמת במיוחד.

מה קורה לאחר תקופת הליסינג?

תקופת הליסינג התפעולי במסלול הפרטי נמשכת בדרך כלל 3 שנים סך הכל. ניתן לבדוק מול חברת הליסינג אם יש אופציות נוספות או אפשרות להארכה של 5 שנים במידה ותהיה מרוצים מהרכב החדש שלכם. בתום תקופת הליסינג, תוכלו לרכוש את הרכב במחיר המחירון שלו כאשר אתם יודעים בדיוק מה עבר על הרכב ומי נהג עליו לאורך כל תקופת הליסינג. מכיוון שמדובר על רכב חדש לגמרי, אתם יודעים גם אילו טיפולים הוא עבר ויכולים לקבל את היסטוריית הטיפולים המלאה שלו. במידה ותחליטו לא לרכוש אותו, תוכלו להחזיר את הרכב לחברת הליסינג ולהתחיל מחדש מסלול ליסינג עם רכב אחר או רכב מאותו סוג אך משנת היצור הנוכחית.

ליסינג תפעולי יתרונות וחסרונות

רוצים לדעת עוד על שירותי ליסינג תפעולי יתרונות וחסרונות? מחפשים רכב איכותי וחדש לשנים הבאות? זה הזמן לפנות לחברת יעד ליסינג והשכרת רכב המציעה לכם שירותי ליסינג משתלמים במיוחד במחיר חודשי נוח ושירותי תפעול מלאים עבור הרכב שבחרתם.

תוכן עניינים

@

נשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה, הצעת מחיר ויעוץ מקצועי:

יעד - השכרת רכב וליסינג תפעולי​

חברתנו יעד ליסינג והשכרת רכב מתמחה במתן שירותי השכרת רכב, ליסינג תפעולי, ליסינג מימוני ובמכירת רכב חדש ומשומש.
בנוסף, חברתנו מפעילה מוסך לשירותי רכב וזאת לצורך שמירה על רמת תחזוקה ובטיחות גבוהים.
חברת יעד ליסינג והשכרת רכב היא החברה הדומיננטית ביותר באזור השפלה בתחום מתן רכב חלופי בזמן תיקון ושהיית כלי רכב במוסכי הסדר של חברות הביטוח.

לקוחות יקרים שלום רב,

בתקופה מאתגרת זו, ובהיותנו מפעל חיוני, אנו ביעד ליסינג פתוחים כרגיל ומספקים שירות בכל המחלקות.
לאור המצב הבטחוני, אנו מציעים שירות שינוע ללא תשלום ממשרדינו ובחזרה.

באחדותינו ובנחישותינו ננצח!