ליסינג פרטי יתרונות וחסרונות

ליסינג פרטי יתרונות וחסרונות

חולמים על רכב חדש? מחפשים דרך תשלום מוזלת?

בשביל להנות מרכב חדש מהדגמים העדכניים ביותר, לא צריך להשקיע את מיטב כספכם בפעם אחת. שיטות הליסינג הקיימות היום מאפשרות לכם להנות ממגוון רחב של מסלולי השכרה או חכירה של רכב ללא צורך בקניית הרכב בתשלום אחד. אם יצא לכם לשמוע על שיטת הליסינג הפרטי, כדאי שתדעו כי זוהי שיטת הליסינג הפופולרית ביותר בישראל. כמו בכל שיטת חכירה או השכרה של רכב, גם לשיטת ליסינג פרטי יתרונות וחסרונות ויש לוודא כי היא אכן השיטה המתאימה ביותר עבורכם. הליסינג הפרטי נקרא גם ליסינג מימוני והוא דומה בצורה מסוימת לקבלת הלוואה בטווח הארוך, רק שכאן אתם לא צריכים ערבויות או ניצול אשראי מהבנק ויכולים להנות מרכב חדש בתשלום חודשי קבוע.

ליסינג פרטי מה זה?

כפי שציינו, בשיטת הליסינג הפרטי אתם משלמים כל חודש סכום קבוע. עם זאת, אם אתם רוצים לדעת ליסינג פרטי מה זה ומה היתרונות שלו לעומת שיטות ליסינג אחרות, כדאי שתדעו כי במסלול הליסינג הפרטי התשלום החודשי הוא נמוך באופן משמעותי לעומת שיטת הליסינג התפעולי המתאים יותר לבעלי עסקים. אתם נדרשים לשלם מקדמה חד פעמית השווה ל-3 חודשי תשלום לרכב ומאותו רגע משלמים תשלום חודשי קבוע.

ליסינג תפעולי או פרטי?

אם אתם שואלים את עצמכם האם להשתמש בליסינג תפעולי או פרטי עבור הצרכים האישיים שלכם, יש לבדוק את כל האפשרויות גם מבחינת סוג הרכב. בנוסף לכך, בכדי שתוכלו להיות זכאים להצטרף למסלולי הליסינג התפעולי, אתם צריכים להיות בעל עסק פתוח ברשויות המס בישראל. זו דרישה בסיסית בכדי להנות משירות ייחודי ומיוחד הכולל גם טיפולים שנתיים לרכב, ביטוח שנתי ואגרת רישוי בחינם לאורך כל תקופת התשלומים על הרכב הפרטי שלכם, היכולה להימשך לזמן של 3 עד 5 שנים סך הכל.

ליסינג פרטי יתרונות וחסרונות

לקבלת מידע נוסף על שירותי ליסינג פרטי יתרונות וחסרונות, צרו קשר עם חברת יעד ליסינג והשכרת רכב דרך מספר הטלפון המופיע בראש האתר ותוכלו לקבל את כל הפרטים הרלוונטיים לסוג ודגם הרכב המועדף עליכם מתוך מבחר גדול של רכבים פרטיים ורכבי 4 על 4 של החברה.

תוכן עניינים

@

נשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה, הצעת מחיר ויעוץ מקצועי:

יעד - השכרת רכב וליסינג תפעולי​

חברתנו יעד ליסינג והשכרת רכב מתמחה במתן שירותי השכרת רכב, ליסינג תפעולי, ליסינג מימוני ובמכירת רכב חדש ומשומש.
בנוסף, חברתנו מפעילה מוסך לשירותי רכב וזאת לצורך שמירה על רמת תחזוקה ובטיחות גבוהים.
חברת יעד ליסינג והשכרת רכב היא החברה הדומיננטית ביותר באזור השפלה בתחום מתן רכב חלופי בזמן תיקון ושהיית כלי רכב במוסכי הסדר של חברות הביטוח.

לקוחות יקרים שלום רב,

בתקופה מאתגרת זו, ובהיותנו מפעל חיוני, אנו ביעד ליסינג פתוחים כרגיל ומספקים שירות בכל המחלקות.
לאור המצב הבטחוני, אנו מציעים שירות שינוע ללא תשלום ממשרדינו ובחזרה.

באחדותינו ובנחישותינו ננצח!