ליסינג פרטי או קניית רכב

ליסינג פרטי או קניית רכב

מה משתלם יותר – ליסינג או רכישת רכב?

המיסוי הגבוה על רכבים חדשים בישראל יוצר שוק מגוון המנסה לספק פתרונות למי שלא יכולים או לא מעוניינים להשקיע סכום כסף גדול בפעם אחת על רכב חדש. אחד הפתרונות הוא ליסינג פרטי המהווה תחרות לקנייה ישירה מיבואן או קנייה מייבוא מקביל. 2 השיטות הללו דורשות השקעה כספית כאשר אחת היא לטווח הארוך ואחת היא באופן מידי. הליסינג הפרטי הוא למעשה ליסינג מימוני הרווח מאוד בישראל ונחשב לגמיש יחסית לעומת קנייה של רכב חדש. אם אתם רוצים לדעת האם כדאי לפנות לליסינג פרטי או קניית רכב, חשוב שתדעו קודם כל מה התנאים הניתנים לכם בשיטת הליסינג הפרטי.

איך עובד ליסינג פרטי?

מודל הליסינג הפרטי מאפשר לכם להנות מרכב חדש ללא צורך בתשלום כל הסכום בפעם אחת. זהו פתרון נוח למי שלא רוצה לקחת הלוואה מהבנק או מגורם פיננסי אחר. אם אתם רוצים לדעת איך עובד ליסינג פרטי, תחשבו על מודל קנייה בתשלומים ארוך טווח עם אפשרות לשלם סכום ראשוני גבוה וסכום אחרון גבוה במטרה להפחית את הסכום של התשלומים החודשיים השוטפים. בתום תקופת התשלומים על הרכב החדש, תוכלו לרכוש אותו באופן מלא מהחברה. מסלולי הליסינג העיקריים כוללים תשלום של מקדמה גבוהה השווה ל-3 חודשי תשלומים. לאחריה, אתם עוברים לשלם תשלום חודשי קבוע על הרכב שלכם. תקופת התשלומים נמשכת בדרך כלל לתקופה של 3 שנים ועד ל-5 שנים מקסימום.

הצעות ליסינג פרטי מחברה מקצועית

אם אתם מעוניינים לבדוק הצעות ליסינג פרטי משתלמות לסוגים שונים של רכבים איכותיים וחדשים, מומלץ לכם לבדוק את כל האופציות העדכניות המוצעות לכם דרך האתר. אם אתם בעלי עסק, תוכלו לבדוק את האופציה לליסינג תפעולי הכולל קבלת רכב חדש עם תחזוקה מלאה על הרכב לאורך כל תקופת התשלום על הרכב ואפשרות לרכוש את הרכב בתום תקופת התשלומים.

ליסינג פרטי או קניית רכב?

אם אתם רוצים לדעת מה יתאים יותר לצרכים היום יומיים שלכם – ליסינג פרטי או קניית רכב, צרו קשר עם חברת יעד ליסינג והשכרת רכב המספקת פתרונות השכרה ורכישה של רכבים חדשים מהמותגים הגדולים ביותר בעולם.

תוכן עניינים

@

נשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה, הצעת מחיר ויעוץ מקצועי:

יעד - השכרת רכב וליסינג תפעולי​

חברתנו יעד ליסינג והשכרת רכב מתמחה במתן שירותי השכרת רכב, ליסינג תפעולי, ליסינג מימוני ובמכירת רכב חדש ומשומש.
בנוסף, חברתנו מפעילה מוסך לשירותי רכב וזאת לצורך שמירה על רמת תחזוקה ובטיחות גבוהים.
חברת יעד ליסינג והשכרת רכב היא החברה הדומיננטית ביותר באזור השפלה בתחום מתן רכב חלופי בזמן תיקון ושהיית כלי רכב במוסכי הסדר של חברות הביטוח.

לקוחות יקרים שלום רב,

בתקופה מאתגרת זו, ובהיותנו מפעל חיוני, אנו ביעד ליסינג פתוחים כרגיל ומספקים שירות בכל המחלקות.
לאור המצב הבטחוני, אנו מציעים שירות שינוע ללא תשלום ממשרדינו ובחזרה.

באחדותינו ובנחישותינו ננצח!