כמה עולה לעשות ליסינג פרטי

כמה עולה לעשות ליסינג פרטי

מעוניינים בליסינג פרטי? לא יודעים כמה זה עולה?

אם נמאס לכם לנסוע ברכב ישן הדורש תחזוקה רבה, כדאי לכם להכיר את מסלולי הליסינג הפרטי או התפעולי (עסקי) הקיימים היום בישראל. שיטת הליסינג הפרטי הגיע לישראל לפני עשרות שנים מארצות הברית והפכה לאחת מהשיטות הפופולריות ביותר עבור ישראלים המעוניינים לנהוג ברכב חדש לגמרי. אז כמה עולה לעשות ליסינג פרטי? המחיר של שירותי ליסינג פרטי תלויים במספר משתנים, כאשר המשתנה העיקרי הוא מחיר הרכב שאתם מעוניינים להחזיק. רכבים יקרים מגיעים עם תשלום חודשי גבוה יותר ולכן חשוב לעשות בחירה מושכלת בנוגע לסוג ודגם הרכב הנדרש לכם.

כמה עולה ליסינג פרטי לעסקים?

ליסינג פרטי לעסקים נקרא ליסינג תפעולי והוא מהווה פתרון יעיל לבתי עסק קטנים או גדולים אשר לא מעוניינים להשקיע סכום כסף גדול על רכב חדש. מסלול הליסינג התפעולי פועל בצורה הבאה ברוב המקרים – אתם משלמים מקדמה בסכום של 3 חודשים בגובה התשלום החודשי ומקבלים רכב חדש לגמרי. למשך תקופה של 3 עד 5 שנים, תדרשו לשלם בכל חודש את יתר התשלומים על הרכב  כאשר הסכום החודשי לתשלום נקבע על פי המחיר של הרכב ביום סגירת העסקה עם החברה. בשונה מליסינג פרטי, בליסינג תפעולי תקבלו שירותי תחזוקה מלאים על הרכב שלכם ולא תדרשו לשלם אגרת רישוי, טסט וביטוח. אז אם אתם רוצים לדעת כמה עולה ליסינג פרטי או ליסינג תפעולי, תדעו שטווח המחירים הוא גדול ותלוי בסוג ודגם הרכב שבחרתם.

כמה עולה ליסינג תפעולי פרטי?

אם קיבלתם החלטה לבדוק את האופציות לליסינג תפעולי לבית העסק שלכם, מומלץ לכם לפנות לחברה מקצועית וותיקה בתחום הליסינג התפעולי. מכיוון שישנם שירותים נוספים הניתנים לכם כחלק מהליסינג התפעולי, אתם צריכים חברה אמינה אשר תספק לכם את שירותי תחזוקת הרכב החדש לאורך כל תקופת התשלומים. אז כמה עולה ליסינג תפעולי פרטי? גם כאן המחיר תלוי בסוג ודגם הרכב, אך עם זאת המחיר החודשי יהיה גבוה יותר מליסינג פרטי מכיוון שהוא כולל גם שירותי תחזוקה על הרכב וכל התשלומים הנלווים השנתיים.

כמה עולה לעשות ליסינג פרטי?

אם אתם מעוניינים לדעת כמה עולה לעשות ליסינג פרטי או ליסינג תפעולי דרך חברה מקצועית, צרו קשר עם חברת יעד ליסינג והשכרת רכב המציעה לכם את המחירים הטובים ביותר לשירותי ליסינג לרכב חדש.

תוכן עניינים

@

נשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה, הצעת מחיר ויעוץ מקצועי:

יעד - השכרת רכב וליסינג תפעולי​

חברתנו יעד ליסינג והשכרת רכב מתמחה במתן שירותי השכרת רכב, ליסינג תפעולי, ליסינג מימוני ובמכירת רכב חדש ומשומש.
בנוסף, חברתנו מפעילה מוסך לשירותי רכב וזאת לצורך שמירה על רמת תחזוקה ובטיחות גבוהים.
חברת יעד ליסינג והשכרת רכב היא החברה הדומיננטית ביותר באזור השפלה בתחום מתן רכב חלופי בזמן תיקון ושהיית כלי רכב במוסכי הסדר של חברות הביטוח.