השכרת רכב תפעולי חשמלי

השכרת רכב תפעולי חשמלי

זקוקים לרכב תפעולי? מעוניינים לשכור לתקופה מוגדרת מראש?

רכישה של רכב תפעולי היא השקעה משמעותית ואם אתם צריכים את הרכב רק לתקופה קצרה, אין סיבה שתקנו רכב חדש או יד שנייה. היום אתם יכולים להזמין שירותי השכרת רכב תפעולי חשמלי ולהנות מרכב איכותי ואמין שישרת אתכם לכל תקופת ההשכרה. ניתן להשתמש ברכב לכל מטרה הנדרשת לכם כמו שינוע של אנשים וציוד או אבטחה של מקום עבודה או מרכז לוגיסטי. היום ישנו מגוון עצום של רכבים תפעוליים בישראל המגיעים בגדלים ובדגמים שונים. הרכבים התפעוליים משמשים לאירועים בשטחים פתוחים כמו פסטיבלים והופעות ולפעולות אבטחה ושמירה שונות כמו של המשטרה וחברות אבטחה פרטיות.

איזה רכב תפעולי יתאים לכם?

על מנת שתוכלו לבחור את הרכב התפעולי המתאים ביותר לפעילות שלכם, כדאי שתכירו את האופציות הקיימות היום. בין הרכבים התפעוליים הפופולריים ביותר בישראל אפשר למצוא את הקלאב קאר ואת הטרקטורונים המשמשים אלפי בתי עסק, מפעלים וחברות. קלאב קאר היא למעשה חברה המייצרת רכבים תפעוליים איכותיים ובגלל הפופולריות של רכבי החברה, השם קלאב קאר הפך לשם נרדף לרכבים חשמליים תפעוליים. הרכבים נקראים גם טוק טוק והם מגיעים באיכות מעולה ולאחר בדיקות איכות קפדניות של החברה האמריקאית המייצרת את הרכבים.

האם עדיף לקנות או לשכור?

שירותי השכרת רכב תפעולי חשמלי הם משתלמים הרבה יותר מקניית רכב חדש או יד שנייה ובעיקר אם מדובר על שימוש לתקופה קצרה בלבד. בנוסף לכך, כאשר אתם מזמינים שירותי השכרה אתם נהנים מתחזוקה מלאה של הרכב מבלי הצורך לתחזק אותו באופן עצמאי ומבלי לשלם עליו את הביטוחים הנדרשים או החלפה של מצברים כל מספר שנים. חברה מקצועית להשכרה של רכבים תפעוליים יכולה לספק לכם את הרכב המתאים ביותר לצרכים שלכם ולספק לכם פתרונות השכרה גמישים ויעילים לתקופת ההשכרה הנדרשת לכם.

שירותי השכרת רכב תפעולי חשמלי

רוצים לדעת עוד על שירותי השכרת רכב תפעולי חשמלי? מעוניינים להזמין רכב תפעולי מסוג קלאב קאר? זה הזמן ליצור קשר עם חברת יעד ליסינג והשכרת רכב הנחשבת לחברה המובילה כיום בתחזוקה של רכבים תפעוליים חשמליים עם מגוון רחב של רכבים איכותיים המתאימים לסוגים שונים של עבודות ותחומי עיסוק.

תוכן עניינים

@

נשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה, הצעת מחיר ויעוץ מקצועי:

יעד - השכרת רכב וליסינג תפעולי​

חברתנו יעד ליסינג והשכרת רכב מתמחה במתן שירותי השכרת רכב, ליסינג תפעולי, ליסינג מימוני ובמכירת רכב חדש ומשומש.
בנוסף, חברתנו מפעילה מוסך לשירותי רכב וזאת לצורך שמירה על רמת תחזוקה ובטיחות גבוהים.
חברת יעד ליסינג והשכרת רכב היא החברה הדומיננטית ביותר באזור השפלה בתחום מתן רכב חלופי בזמן תיקון ושהיית כלי רכב במוסכי הסדר של חברות הביטוח.