השכרת רכב קטן לחודש

השכרת רכב קטן לחודש

צריכים רכב לחודש אחד? מחפשים רכב קטן?

אם אתם נמצאים בין עבודות והחזרתם את הרכב מהעבודה או שאתם צריכים רכב לתקופה קצרה, כדאי לכם להכיר את האופציה להזמין שירותי השכרת רכב קטן לחודש. רכבי מיני קטנים הם מצוינים לנסיעה ברחבי הארץ והם נוחים במיוחד גם בכל הנוגע לחניה לרכב. הרכבים הקטנים מגיעים עם תא מטען קומפקטי ונוח וכוללים מערכת שמע ורדיו מתקדמים. בכדי לקבל את הרכב לתקופה של חודש אתם משלמים תשלום אחד בלבד מראש לכל תקופת ההשכרה ואינכם צריכים לשלם על הרכב ביטוח, טסט, אגרת רישוי וכל הוצאה על תחזוקה. אתם נהנים מרכב איכותי ואמין ומשלמים רק על הדלק בתקופת ההשכרה.

להנות מרכב חזק לתקופה קצרה

תחזוקה של רכב בישראל היא יקרה לכל הדעות והיא דורשת מכם להשקיע לא מעט כסף גם בקנייה של רכב חדש או רכב יד שנייה. כל תקלה ברכב מתחילה בתשלום של מאות שקלים ויכולה להגיע גם לאלפי שקלים תלוי בסוג התקלה ברכב. יש להוסיף לכך טיפולים שנתיים והחלפת שמנים לרכב והחלפת מצבר כל 4 עד 5 שנים. כאשר אתם שוכרים רכב לתקופה מוגדרת מראש אתם לא צריכים להוציא סכומים גדולים על הרכב שלכם אלא נהנים מרכב איכותי לתקופה מוגדרת מראש עם תשלום אחד בלבד.

מה המחירים להשכרת רכב לחודש?

שירותי השכרת רכב קטן לחודש מתומחרים על פי מספר גורמים כמו סוג הרכב ודגם הרכב שבחרתם. בדרך זו ניתן להתאים את סוג הרכב לתקציב שלכם. חברת ההשכרה יכולה לספק לכם מספר אופציות ולהתאים לכם את הרכבים הפנויים שיש כרגע לחברה. חשוב לציין כי חברות השכרת רכבים עמוסות בתקופות מסוימות של השנה ובתקופות הללו הן מוגבלות מבחינת סוגי הרכבים הקטנים הפנויים להשכרה. אם כן, במידה והחלטתם להזמין שירותי השכרה לרכב קטן, מומלץ להזמין את הרכב כבר עכשיו לתאריכים הנדרשים לכם.

שירותי השכרת רכב קטן לחודש

לקבלת מידע נוסף על שירותי השכרת רכב קטן לחודש, צרו קשר עם חברת יעד ליסינג והשכרת רכב המספקת מגוון פתרונות השכרה של רכבים לתקופות קצרות. צוות החברה ישמח לשריין לכם את התאריכים הנדרשים לכם להשכרת הרכב ולשמור לכם את הרכב המועדף עליכם לכל תקופת ההשכרה.

תוכן עניינים

@

נשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה, הצעת מחיר ויעוץ מקצועי:

יעד - השכרת רכב וליסינג תפעולי​

חברתנו יעד ליסינג והשכרת רכב מתמחה במתן שירותי השכרת רכב, ליסינג תפעולי, ליסינג מימוני ובמכירת רכב חדש ומשומש.
בנוסף, חברתנו מפעילה מוסך לשירותי רכב וזאת לצורך שמירה על רמת תחזוקה ובטיחות גבוהים.
חברת יעד ליסינג והשכרת רכב היא החברה הדומיננטית ביותר באזור השפלה בתחום מתן רכב חלופי בזמן תיקון ושהיית כלי רכב במוסכי הסדר של חברות הביטוח.