השכרת רכב לשישי שבת

השכרת רכב לשישי שבת

מתכננים טיול בשבת? צריכים רכב לסופ”ש?

אם אתם עובדים רוב השבוע מהבית או קרוב לבית ולא מעוניינים להחזיק ברכב פרטי, כדאי שתדעו שיש לכם אופציות רבות לסופי שבוע. השכרת רכב לשישי שבת היא פתרון מעולה וחסכוני למי שלא צריך ולא מעוניין להחזיק רכב פרטי באופן קבוע. גם אם יש לכם את סכום הכסף לקניית רכב יד שנייה או חדש, השכרה ליומיים בלבד היא משתלמת הרבה יותר מהשקעה ברכב פרטי במידה ואתם צריכים אותו רק לסוף שבוע. אז איך זה בדיוק עובד? אתם בוחרים את סוג הרכב הרצוי לכם, גודל הרכב והדגם ואוספים אותו מסוכנות רכב מקצועית. על כל יום שימוש ברכב אתם משלמים סכום גבוה ומוסיפים על זה תשלום על דלק בלבד.

יתרונות השכרת רכב לסוף שבוע

כאשר אתם פונים לשירותי השכרת רכב לסוף שבוע, אתם יכולים להתאים את המחיר לכל יום על פי התקציב שלכם. בדרך כלל המחירים לסופי שבוע גבוהים יותר מימי חול, עם זאת מגוון הרכבים שיש לחברת השכרות הוא גדול מספיק בכדי שתוכלו למצוא רכב המתאים לתקציב שלכם. בסופו של דבר, בהשוואה להחזקת רכב פרטי באופן מלא, המחיר הוא משתלם באופן מוחלט כאשר אתם מייתרים את הצורך בתשלום על ביטוח, טסט שנתי ואגרה שנתית על הרכב.

מה המחיר להשכרת רכב לסופש?

המחירים להשכרת רכב לסופש תלויים במידה רבה בסוג ובדגם הרכב שאתם מזמינים. לעיתים יתכן והמחיר יהיה גבוה במידה ואתם מבקשים רכב ספציפי שיש לו ביקוש גבוה בשירותי ההשכרה. התמחור נקבע גם לפי תקופות בשנה, כאשר בתקופות החגים ובסופי שבוע המחירים יכולים להיות גבוהים יותר מימי חול רגילים. הבחירה שלכם צריכה להיות מותאמת לצרכים שלכם, הן מבחינת המחיר לתשלום לכל יום והן מבחינת סוג וגודל הרכב ומספר הנוסעים ברכב.

חברה להשכרת רכב לשישי שבת

לקבלת הצעת מחיר משתלמת ביותר להשכרת רכב לשישי שבת, צרו קשר עם חברת יעד ליסינג והשכרת רכב המובילה את שירותי השכרת רכבים למגזר הפרטי והעסקי ומספקת מגוון רחב של דגמים חדישים ומתקדמים ללקוחות החברה. צוות החברה זמין עבורכם דרך מספר הטלפון המופיע באתר והוא ישמח לסייע לכם בבחירת הרכב המתאים ביותר לתוכניות שלכם לסוף שבוע.

תוכן עניינים

@

נשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה, הצעת מחיר ויעוץ מקצועי:

יעד - השכרת רכב וליסינג תפעולי​

חברתנו יעד ליסינג והשכרת רכב מתמחה במתן שירותי השכרת רכב, ליסינג תפעולי, ליסינג מימוני ובמכירת רכב חדש ומשומש.
בנוסף, חברתנו מפעילה מוסך לשירותי רכב וזאת לצורך שמירה על רמת תחזוקה ובטיחות גבוהים.
חברת יעד ליסינג והשכרת רכב היא החברה הדומיננטית ביותר באזור השפלה בתחום מתן רכב חלופי בזמן תיקון ושהיית כלי רכב במוסכי הסדר של חברות הביטוח.