השכרת רכב לעסקים

השכרת רכב לעסקים

בעלי עסק ומעוניינים לחדש את הרכב? יש לנו פתרון!

רכב המשמש לעסק שלכם צריך להיות נוח, חדש ומפנק במיוחד בעיקר אם יש לכם נסיעות רבות בכל יום. קנייה של רכב חדש דורשת השקעה רבה או לקיחת הלוואה גדולה עבור העסק. בכדי למצוא את הפתרון הכלכלי הטוב ביותר לרכישת רכב, כדאי לכם להכיר את שיטות הליסינג הקיימות היום לעסקים. השיטה הפופולרית ביותר היא השכרת רכב לעסקים בליסינג תפעולי. ליסינג תפעולי או ליסינג עסקי הוא שירות השכרה או חכירה של רכב לתקופה מוגדרת מראש הכולל בין היתר את כל שירותי התחזוקה הנדרשת לכם שלכם, ללא צורך בהוצאות שוטפות מצידכם.

למה ליסינג תפעולי לעסק משתלם?

כבעלי עסק אתם רוצים להתעסק כמה שפחות עם הרכב שלכם ולהשתמש בו לימי עבודה על פי הצורך. כאשר יש תקלה ברכב, הזמן שתדרשו להמתין במוסך יכול לפגוע לכם בשעות העבודה. מלבד זאת, כל הכנה לטסט, טסט ואגרת רישוי הם הוצאה משמעותית וגדולה בכל שנה. באמצעות ליסינג תפעולי לעסק אתם לא צריכים לשלם על ההוצאות הללו וחברת הליסינג למעשה משלמת על כולם, כולל תשלום על הביטוח השנתי של הרכב. התשלום שלכם הוא חודשי בסכום של כמה אלפי שקלים (תלוי בסוג הרכב) וההוצאה הנוספת שלכם על הרכב היא דלק בלבד ברוב המקרים.

השכרת רכב בארץ לבתי עסק

אז איך השכרת רכב בארץ לבתי עסק עובד בארץ? בעלי עסקים המעוניינים להחזיק ברכב חדש מבלי להשקיע סכום גדול חד פעמי, יכולים לשלם תשלום חד פעמי קטן השווה ל-3 חודשי תשלום בליסינג תפעולי ומאותו רגע אתם מקבלים רכב חדש לגמרי ומחויבים לשלם תשלום חודשי קבוע במשך 3 עד 5 השנים הבאות (תלוי בסוג מסלול התשלומים שבחרתם). בנוסף לכל, אתם נהנים משירותים נוספי בחינם כמו החלפת מצבר עד הבית או עד בית העסק ורכב חלופי במקרה שהרכב בטיפול או במוסך לתיקון תקלות.

חברה מקצועית להשכרת רכב לעסקים

לקבלת פרטים נוספים על שירותי השכרת רכב לעסקים, צרו קשר עם חברת יעד ליסינג והשכרת רכב המביאה אליכם את מסלולי הליסינג המשתלמים ביותר לבעלי עסקים. צוות החברה יתאים לכם מסלול תשלומים נוח עם רכב חדש ואמין שישרת אתכם לשנים הבאות.

תוכן עניינים

@

נשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה, הצעת מחיר ויעוץ מקצועי:

יעד - השכרת רכב וליסינג תפעולי​

חברתנו יעד ליסינג והשכרת רכב מתמחה במתן שירותי השכרת רכב, ליסינג תפעולי, ליסינג מימוני ובמכירת רכב חדש ומשומש.
בנוסף, חברתנו מפעילה מוסך לשירותי רכב וזאת לצורך שמירה על רמת תחזוקה ובטיחות גבוהים.
חברת יעד ליסינג והשכרת רכב היא החברה הדומיננטית ביותר באזור השפלה בתחום מתן רכב חלופי בזמן תיקון ושהיית כלי רכב במוסכי הסדר של חברות הביטוח.