השכרת רכב לסוף שבוע

השכרת רכב לסוף שבוע

נוסעים לטיול לסופ”ש? מחפשים רכב איכותי להשכרה?

אחזקה של רכב באופן שוטף יכולה להיות יקרה ובעיקר אם מדובר על רכב הדורש תיקונים רבים או ביטוחים שנתיים יקרים. אם אתם רוצים להנות מרכב איכותי ואמין לזמן מוגדר כמו סוף שבוע או מספר ימים במשך השבוע, כדאי לכם לבדוק את האפשרות לשכור רכב. שירותי השכרת רכב לסוף שבוע או למספר ימים באמצע שבוע הם משתלמים במיוחד ומאפשרים לכם להנות ממגוון רחב של רכבים ידניים או אוטומטיים. תוכלו לבחור רכב קומפקטי ונוח לנסיעה בעיר או רכב משפחתי גדול ומרווח.

היתרונות של השכרת רכב לסופש

כאשר אתם פונים לשירותי השכרת רכב לסופש, אתם לא נדרשים לשלם על תפעול הרכב או תקלות הקשורות לרכב. בנוסף לכך, כל הביטוח על הרכב משולם על ידי חברת ההשכרה. למעשה, התשלום היחידי שיש לכם לשלם על הרכב הוא תשלום על פי יום ותשלום לדלק. בדרך כלל תקבלו רכב עם טנק דלק מלא או כמעט מלא ותדרשו להחזיר את אותה כמות דלק ביום החזרת הרכב. את הרכב תוכלו לשכור ביום חמישי או שישי ולהחזיר אותו ביום ראשון או שני על פי הצורך. הרכבים המוצעים להשכרה דרך האתר מתוחזקים היטב ומגיעים במצב מעולה לכל נסיעה הנדרשת לכם.

מחיר השכרת רכב לשישי שבת

מה המחירים לשירותי השכרת רכב לשישי שבת? התמחור לשירותי השכרת הרכב תלויים בפרמטרים שונים כגון סוג הרכב, גודל הרכב ומספר המושבים שלו. בנוסף לכך, המחיר להשכרת הרכב בסופי שבוע בדרך כלל גבוה יותר מהשכרה ביום חול ולכן מומלץ לבדוק מה המחיר ליום חול בנוסף לסוף השבוע במידה ותרצו את הרכב למספר ימים נוספים. את הרכב אתם לוקחים ישירות ממרכז ההשכרה של חברת הליסינג ומחזירים אותו לאותו מרכז ביום האחרון להשכרה עד השעה שנקבעה איתכם מראש.

שירותי השכרת רכב לסוף שבוע

לקבלת פרטים נוספים על שירותי השכרת רכב לסוף שבוע, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא להתקשר לחברת יעד ליסינג והשכרת רכב ולקבל את כל המידע והמחירים על פי סוגי הרכב השונים. צוות החברה ישמח לספק לכם מספר אופציות על פי הדרישות שלכם עם רכב איכותי ואמין שישרת אתכם לימים הבאים.

תוכן עניינים

@

נשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה, הצעת מחיר ויעוץ מקצועי:

יעד - השכרת רכב וליסינג תפעולי​

חברתנו יעד ליסינג והשכרת רכב מתמחה במתן שירותי השכרת רכב, ליסינג תפעולי, ליסינג מימוני ובמכירת רכב חדש ומשומש.
בנוסף, חברתנו מפעילה מוסך לשירותי רכב וזאת לצורך שמירה על רמת תחזוקה ובטיחות גבוהים.
חברת יעד ליסינג והשכרת רכב היא החברה הדומיננטית ביותר באזור השפלה בתחום מתן רכב חלופי בזמן תיקון ושהיית כלי רכב במוסכי הסדר של חברות הביטוח.