השכרת רכב לטיול

השכרת רכב לטיול

מתכננים טיול בקרוב? מחפשים רכב מתאים לטיול?

טיול ברחבי הארץ עם המשפחה או החברים יכול להיות חוויה נפלאה, בעיקר אם יש לכם רכב אמין ואיכותי שיביא אתכם לכל מקום שתרצו. אם אתם לא מחזיקים רכב ואתם רוצים שיהיה לכם רכב איכותי לטיול הבא שלכם, מומלץ לכם להזמין שירותי השכרת רכב לטיול עם התאמה מושלמת לצרכים שלכם. ישנו מגוון רחב של רכבים להשכרה היכולים להתאים לטיול משפחתי או טיול עם חברים ומומלץ לבחור את סוג הרכב מראש ולהזמין אותו לימי ההשכרה הנדרשים לכם.

השכרת של רכב לתקופות החגים

תקופות החגים בישראל הן התקופות העמוסות ביותר אצל חברות ההשכרה והליסינג. זוהי תקופה בה אנשים בוחרים לשכור רכב המתאים בדיוק לצרכים שלהם גם אם יש להם רכב בבית. זה גם הזמן שלכם להנות מרכב איכותי ואמין שעובר תחזוקה שוטפת לאורך כל השנה. המחיר להשכרה הרכב הוא על פי יום ולכן ניתן לקבוע תקציב מוגדר מראש לפני שאתם מזמינים את הרכב ולבחור את סוג הרכב על פי התקציב שלכם. ניתן להזמין אביזרים נלווים לרכב במקרה הצורך כמו כיסא תינוק או בוסטר ולקבל רכב מוכן באופן מושלם לטיול הבא שלכם.

מה המחיר לשירותי השכרת רכבים?

המחירים לשירותי השכרת רכב לטיול נקבעים במידה רבה על פי סוג הרכב שבחרתם ומספר הימים הנדרשים לכם להשכרה. את הרכב אתם אוספים מהמרכז התפעולי של חברת ההשכרה והליסינג ומחזירים אותו לאותו מקום בתום ימי ההשכרה. המחיר כולל את כל השירותים של הרכב מלבד דלק לנסיעה. אתם מקבלים מיכל דלק מלא או מלא חלקית וצריכים להחזיר את הרכב עם מיכל דלק מלא באותה הכמות שקיבלתם אותו. השירות הוא נוח, פשוט ומהיר מאוד ומאפשר לכם לצאת לדרך כבר לאחר שלקחתם את הרכב משירותי חברת ההשכרה.

הזמנת שירותי השכרת רכב לטיול

להזמנה של שירותי השכרת רכב לטיול במחירים משתלמים ועם אפשרויות בחירה רבות של רכבים, צרו קשר עם חברת יעד ליסינג והשכרת רכב המספקת לכם פתרונות השכרה מגוונים לסוגי רכבים שונים לכל סוג טיול. תוכלו לשכור רכב קטן מסוג מיני או רכב משפחתי על פי מספר האנשים הנוסעים איתכם לטיול.

תוכן עניינים

@

נשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה, הצעת מחיר ויעוץ מקצועי:

יעד - השכרת רכב וליסינג תפעולי​

חברתנו יעד ליסינג והשכרת רכב מתמחה במתן שירותי השכרת רכב, ליסינג תפעולי, ליסינג מימוני ובמכירת רכב חדש ומשומש.
בנוסף, חברתנו מפעילה מוסך לשירותי רכב וזאת לצורך שמירה על רמת תחזוקה ובטיחות גבוהים.
חברת יעד ליסינג והשכרת רכב היא החברה הדומיננטית ביותר באזור השפלה בתחום מתן רכב חלופי בזמן תיקון ושהיית כלי רכב במוסכי הסדר של חברות הביטוח.