השכרת רכב לטווח ארוך

השכרת רכב לטווח ארוך

צריכים רכב לתקופה ארוכה? מחפשים פתרון השכרה גמיש?

אם אתם זקוקים לרכב איכותי וחזק לתקופה מוגדרת מראש של מעל לחודש, כדאי שתבדקו את האופציה להשכרת רכב לטווח ארוך. מסלולי ההשכרה הקיימים היום לרכבים לתקופה של יותר מחודש, כוללים בין היתר את כל הוצאות התחזוקה של הרכב שלכם ויכולים לחסוך לכם בצורה משמעותית את ההוצאות השוטפות על רכב פרטי כמו טיפולים, תשלום אגרה שנתית, טסט וביטוח. אתם נהנים מרכב מתוחזק היטב ומוציאים רק על שימוש הרכב ותשלומי דלק לאורך כל תקופת השכירות.

השכרת רכב לטווח ארוך בזול

קנייה בישראל של רכב חדש הינה אחת מההוצאות הגדולות ביותר שיכולות להיות לכם, מלבד רכישה של בית חדש או ישן. לכן, מציאת פתרון זול לתקופה מוגדרת מראש מאפשר לכם להוציא פחות כסף על רכב איכותי. השכרת רכב לטווח ארוך בזול לא דורש מכם השקעה כספית גדולה והתשלום הוא חודשי או על פי יום בהתאם למסלול שבחרתם. אם אתם בעלי עסק וזקוקים לרכב לצורך עסקי לתקופה מסוימת, מסלולי השכרת רכב לטווח ארוך לעסקים הם גמישים במיוחד ומאפשרים לכם לקבוע את תקופת ההשכרה על פי התקציב האישי שלכם. חשוב לדעת כי כאשר קונים רכב חדש, הרכב החדש מאבד מהערך שלו כבר בשימוש הראשוני של הרכב. שירותי השכרת רכב לטווח ארוך לעסקים חוסכים לכם את נושא הפחת ומאפשרים לכם לנסוע עם ראש שקט בסוגים ודגמים שונים של רכבים.

השכרת רכב לטיול משפחתי

מתכננים לעשות טיול משפחתי? הרכב שלכם לא גדול מספיק? השכרת רכב לטיול משפחתי לתקופה מוגדרת מראש נחשב למשתלם במיוחד ומאפשר לכם להנות מרכב גדול ומרווח יותר המתאים לכל בני המשפחה. תוכלו לקבוע את ימי השכירות על פי התקציב שלכם ואף לקבוע את זמן הטיול בהתאם לימי השכירות לרכב שבחרתם.

שירותי השכרת רכב לטווח ארוך

לקבלת הצעת מחיר משתלמת להשכרת רכב לטווח ארוך, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לפנות לחברת יעד ליסינג והשכרת רכב המציעה לכם פתרונות השכרה גמישים למגוון גדול של דגמים וסוגים של רכבים. התקשרו עכשיו למספר הטלפון המופיע בראש האתר ובחרו את הרכב המועדף עליכם ואת תקופת השכירות הדרושה לכם.

תוכן עניינים

@

נשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה, הצעת מחיר ויעוץ מקצועי:

יעד - השכרת רכב וליסינג תפעולי​

חברתנו יעד ליסינג והשכרת רכב מתמחה במתן שירותי השכרת רכב, ליסינג תפעולי, ליסינג מימוני ובמכירת רכב חדש ומשומש.
בנוסף, חברתנו מפעילה מוסך לשירותי רכב וזאת לצורך שמירה על רמת תחזוקה ובטיחות גבוהים.
חברת יעד ליסינג והשכרת רכב היא החברה הדומיננטית ביותר באזור השפלה בתחום מתן רכב חלופי בזמן תיקון ושהיית כלי רכב במוסכי הסדר של חברות הביטוח.

לקוחות יקרים שלום רב,

בתקופה מאתגרת זו, ובהיותנו מפעל חיוני, אנו ביעד ליסינג פתוחים כרגיל ומספקים שירות בכל המחלקות.
לאור המצב הבטחוני, אנו מציעים שירות שינוע ללא תשלום ממשרדינו ובחזרה.

באחדותינו ובנחישותינו ננצח!