השכרת רכב לטווח ארוך לעסקים

השכרת רכב לטווח ארוך לעסקים

איך שוכרים רכב לעסק לטווח הארוך?

אם אתם צריכים רכב לשימוש העסק שלכם ואתם מעוניינים לקנות רכב חדש, כדאי שתבדקו את האופציה להשכרת רכב לטווח ארוך לעסקים. באמצעות שיטת ליסינג ייחודית לבעלי עסק, תוכלו להנות ממחיר חודשי משתלם ומרכב חדש לגמרי מהדגמים החדישים ביותר. חברת הליסינג תהיה אחראית על תחזוקת הרכב ולקיחת הרכב לטיפולים שנתיים, תפעול תקלות וטסט שנתי. בנוסף לכך, לא תדרשו לשלם אגרת רישוי שנתי המגיעה לאלפי שקלים והביטוח של הרכב ישולם על ידי חברת הליסינג.

השכרת רכב לטווח ארוך בזול

בעלי עסק המעוניינים להחזיק ברכב חדש ואיכותי אבל לא מעוניינים לשלם עליו מחיר מלא, יכולים לבדוק את האופציות הקיימות היום להשכרת רכב לטווח ארוך בזול כאשר הטווח הוא בדרך כלל ל-36 חודשים. ניתן לחדש את התקופה עם רכב חדש אחר או לרכוש את הרכב בתום תקופת הליסינג. זהו פתרון יעיל ונוח מאוד למי שמשתמש ברכב באופן שוטף אך אינו יכול למצוא זמן לתפעל תקלות ברכב במהלך יום עבודה. ברגע שיש בעיה ברכב או יש צורך בטיפול שנתי, נציגי חברת הליסינג מספקים לכם רכב חלופי ולוקחים את הרכב לבדיקות, טסט וכל הטיפולים הנדרשים.

היתרונות השכרת רכב לטווח ארוך

קרה לכם שנתקעתם עם הרכב שלכם ופגעתם בשעות העבודה של העסק? באמצעות שירותי השכרת רכב לטווח ארוך אתם נהנים גם מתפעול תקלות ברכב ושירותי גרירה. במידה והמצבר של הרכב תקול, נציגי חברת הליסינג יגיעו אליכם ויחליפו את המצבר של הרכב באופן מידי במטרה להחזיר אותו לכשירות מלאה. בדרך זו אתם מונעים את הפגיעה בעסק שלכם גם כאשר הרכב עושה בעיות או אפילו נפגע מתאונה ויש צורך לתקן אותו. אתם חוסכים בצורה משמעותית את ההוצאות השנתיות על הרכב החדש כמו ביטוח חובה, ביטוח מקיף וצד ג’ ונדרשים רק לשלם את התשלום החודשי הנדרש כחלק מהסכם הליסינג.

השכרת רכב לטווח ארוך לעסקים

לקבלת פרטים נוספים על שירותי השכרת רכב לטווח ארוך לעסקים, צרו קשר עם חברת יעד ליסינג והשכרת רכב ותוכלו לקבל את כל המידע על מסלולי ליסינג לעסקים של החברה. דרך מספר הטלפון המופיע באתר תוכלו לקבוע פגישה עם נציגי החברה ולבדוק את כל מסלולי הליסינג וסוגי הרכבים המוצעים לעסקים.

תוכן עניינים

@

נשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה, הצעת מחיר ויעוץ מקצועי:

יעד - השכרת רכב וליסינג תפעולי​

חברתנו יעד ליסינג והשכרת רכב מתמחה במתן שירותי השכרת רכב, ליסינג תפעולי, ליסינג מימוני ובמכירת רכב חדש ומשומש.
בנוסף, חברתנו מפעילה מוסך לשירותי רכב וזאת לצורך שמירה על רמת תחזוקה ובטיחות גבוהים.
חברת יעד ליסינג והשכרת רכב היא החברה הדומיננטית ביותר באזור השפלה בתחום מתן רכב חלופי בזמן תיקון ושהיית כלי רכב במוסכי הסדר של חברות הביטוח.

לקוחות יקרים שלום רב,

בתקופה מאתגרת זו, ובהיותנו מפעל חיוני, אנו ביעד ליסינג פתוחים כרגיל ומספקים שירות בכל המחלקות.
לאור המצב הבטחוני, אנו מציעים שירות שינוע ללא תשלום ממשרדינו ובחזרה.

באחדותינו ובנחישותינו ננצח!