אודות

אודות

יעד - השכרת רכב וליסינג תפעולי​

קבוצת ‘יעד ליסינג והשכרת רכב’, פועלת כבר משנת 2007 והיא בעלת ניסיון בשוק הרכבים בתחומים כמו רכישה, השכרה וליסינג, ושירותי מוסך כמו תיקונים ותחזוקה שוטפת.

‘יעד ליסינג והשכרת רכב’ הוקמה על מנת לתת מענה לצרכיהם של לקוחות פרטיים וחברות בתחום הליסינג התפעולי והמימוני, וההשכרה של רכבים. עם ניסיון של שנים בענף הרכב, והתמחות בתחומים נוספים כמו שירותי מוסך, טיפול ברכב ואיסוף ממיקום הלקוח, ייבוא מקביל ומכירת רכב חדש ומשומש, אנחנו ב-‘יעד ליסינג והשכרת רכב’ תמיד שואפים להרחיב את השירותים וההתמקצעות שלנו בתחום הרכב.

בעזרת ההתמחות שלנו בעולם הליסינג והשכרה הרכב, אנחנו מסוגלים להוריד את המחירים שלנו באופן משמעותי, בייחוד ביחס לתחרות שלנו בשוק!

 

כשמדובר בתיקונים, טיפול ותחזוקה שוטפת לרכבים, אתם זוכים פי שניים! גם ברכב איכותי במחירים נוחים, וגם בגישה לשירותי המוסך שלנו. צוות המכונאים המקצועי שלנו, עם ניסיון של מעל 20 שנה בטיפול בכלי רכב, ונציגי השירות המעולים שלנו, הופכים את כל חוויית הטיפול ברכב לפשוטה, קלה, ונעימה יותר. אנשי המקצוע שלנו מנוסים בטיפול בכל תקלות הרכב ופותרים אותן בצורה הטובה והמהירה ביותר.

המוסך שלנו לשירותי רכב, דואג לשמירה על רמת תחזוקה ובטיחות גבוהים באופן שוטף, כך שתוכלו לצאת לדרך בראש שקט.

 

מעבר לכל אלו, חברת ‘יעד ליסינג והשכרת רכב’ היא החברה המובילה באזור השפלה בתחום מתן רכב חלופי בזמן תיקון ושהיית כלי רכב במוסכי הסדר של חברות הביטוח.

מה זה אומר?
ובכן, כשתרצו לטפל ברכב, תהיו זכאים לקבל רכב חלופי, כך שתוכלו לפנות לעיסוקים שלכם מבלי ששהיית הרכב במוסך תפגע בשגרה היומית שלכם. אצלנו, תהליך קבלת הרכב החלופי הוא הכי פשוט והכי מהיר שאפשר! גם תהליך הטיפול הוא קל במיוחד, צריך רק לתאם את הטיפול בעזרת נציג, לתת לו פרטי רכב, מיקום ושעה, ואנחנו כבר נדאג לשאר. במקום שאתם תצטרכו לפנות זמן ומאמץ לכך בעצמכם, אנחנו אוספים את הרכב מתי שנוח לכם!

הצוות של 'יעד ליסינג והשכרת רכב' הוא הצוות הכי מקצועי ומסור שאפשר למצוא, מהמנהלים ועד למכונאים ונציגי השירות!
אתם תמיד יכולים להיות בטוחים שהניסיון שלנו מנצח, ושאנחנו נדאג לכם לאורך כל הדרך, מהבחירה ברכב ועד לתיקונים וטיפול שוטף.